Ndërtoni aftësi me trajnimet tona

Regjistrohu tani!

Policia: Vdes i dyshuari pas plagosjes së dy grave në Fushë Kosovë

Policia: Vdes i dyshuari pas plagosjes së dy grave në Fushë Kosovë

Policia ka njoftuar se ka marrë informatën për një plagosje me armë zjarri të ndodhur në rrugën ” Besa Besë" në Fushë Kosovë. Menjëherë policia ka dalë në vendin e ngjarjes dhe ka ndërmarrë të gjitha veprimet e nevojshme që konsistojnë në hetimin e rrethanave që...

Katër raste me COVID-19, 12 të shëruar, asnjë i vdekur

Instituti Kombëtar i Shëndetësisë së Kosovës përmes postimit në rrjetin social Facebook, ka publikuar rastet e të infektuarve me COVID-19, më 28.01.2023 Ministria e Shëndetësisë, sipas të dhënave nga Instituti Kombëtar i Shëndetësisë Publike të Kosovës, informon: Nga...

Dy raste me COVID-19, 10 të shëruar, asnjë i vdekur

Dy raste me COVID-19, 10 të shëruar, asnjë i vdekur

Instituti Kombëtar i Shëndetësisë së Kosovës përmes postimit në rrjetin social Facebook, ka publikuar rastet e të infektuarve me COVID-19, më 30.01.2023 Ministria e Shëndetësisë, sipas të dhënave nga Instituti Kombëtar i Shëndetësisë Publike të Kosovës, informon: Nga...

MKRS: E bronzta e parë për 2023

MKRS: E bronzta e parë për 2023

Ministria e Kulturës, Rinisë dhe Sportit njofton se xhudistja Loriana Kuka, pas katër fitoreve të shënuara ka fituar medaljen e bronztë në Grand Prixin e Almadas së Portugalisë dhe 350 pikë olimpike Paris 2024. Jemi gjithmonë krenarë me ju. Shumë urime dhe suksese...

Tre raste me COVID-19, 15 të shëruar, një i vdekur

Tre raste me COVID-19, 15 të shëruar, një i vdekur

Instituti Kombëtar i Shëndetësisë së Kosovës përmes postimit në rrjetin social Facebook, ka publikuar rastet e të infektuarve me COVID-19, më 29.01.2023 Ministria e Shëndetësisë, sipas të dhënave nga Instituti Kombëtar i Shëndetësisë Publike të Kosovës, informon: Nga...

Policia: Vdes i dyshuari pas plagosjes së dy grave në Fushë Kosovë

Policia: Vdes i dyshuari pas plagosjes së dy grave në Fushë Kosovë

Policia ka njoftuar se ka marrë informatën për një plagosje me armë zjarri të ndodhur në rrugën ” Besa Besë" në Fushë Kosovë. Menjëherë policia ka dalë në vendin e ngjarjes dhe ka ndërmarrë të gjitha veprimet e nevojshme që konsistojnë në hetimin e rrethanave që...

VIDEO

THELLESISHT