Build Skills with our trainings

Sign up now!

Osmani: Vendi ynë ka nevojë për dritë, 127 fanarët ndriçues mbi qiellin e Prishtinës

Shk 12, 2021

U,d, presidentja dhe kandidatja për këtë post, Vjosa Osmani në postimin në faqen e saj në Facebook ka njoftuar për lëshimin  e 127 fanarëve ndriçues mbi qiellin e Prishtinës, për fitoren e koalicionit #KrejtdheDrejt me numrin 127!.

“127 fanarë ndriçues sonte mbi qiellin e Prishtinës për fitoren e koalicionit #KrejtdheDrejt me numrin 127!

Vendi ynë ka nevojë për dritë!”

PUBLIKIME

LAJME

THELLESISHT

DIALOG

Grantet e Prodhimit të Përmbajtjes II

Grantet e Prodhimit të Përmbajtjes II

Pesë aplikantë që paraqitën një aplikacion për “Grantet e Prodhimit të Përmbajtjes II”, Tv Tema, Internews, RTV Puls, Radio Gorazdevac dhe Besnik Krasniqi do të marrin mbështetje.

BARAZI

Womair: Informimi i grave dhe burrave për cilësinë e ajrit

Womair: Informimi i grave dhe burrave për cilësinë e ajrit

Më 19 nëntor, nga ora 10:00 deri në 12:00 në KosovaLive u mbajt ngjarja interaktive “Womair”, e cila kishte për qëllim informimin e djemve, vajzave, grave, burrave, çifteve dhe të gjithë të interesuarve, pa dallim, për mënyrat më efektive për përmirësimin e cilësisë së ajrit në hapësira të brendshme dhe të jashtme.

EDUKIM