Ndërtoni aftësi me trajnimet tona

Regjistrohu tani!

ShSKUK: 158 pacientë në trajtim nga COVID-19

Në kuadër të klinikave Covid-19 në QKUK, por edhe spitalet e përgjithshme, në trajtim mjekësor janë 158 pacientë, prej tyre 124 të konfirmuar me Covid-19 pozitivë. Me oksigjeno-terapi janë 50 pacientë, kurse në Mjekimin Intensiv të Klinikës Infektive janë 4 pacientë....

2.957 raste me COVID-19, shëruar 458, një i vdekur

Instituti Kombëtar i Shëndetësisë së Kosovës përmes postimit në rrjetin social Facebook, ka publikuar rastet e të infektuarve me COVID-19, më 23.01.2022. Ministria e Shëndetësisë, sipas të dhënave nga Instituti Kombëtar i Shëndetësisë Publike të Kosovës, informon: Në...

Kryeministri Kurti: Kthehet në punë blloku B2 i TC ‘Kosova B’

Kryeministri Kurti: Kthehet në punë blloku B2 i TC ‘Kosova B’

Kryeministri i Kosovës, Albin Kurti ka njoftuar se në ora 10:15 u kthye në punë blloku B2 i TC ‘Kosova B’, me fuqi 245 MW. Kurti në postimin e tij në Facebook ka thënë se për çdo orë do t’i paguajmë rreth 50 mijë euro import më pak, e deri nesër në mëngjes rreth 1,2...

ShSKUK: Të shtrirë 111 pacientë të konfirmuar me COVID-19

Në kuadër të Shërbimit Spitalor Klinik dhe Univeristar të Kosovës për trajtim mjekësor janë të shtrirë 111 pacientë të konfirmuar me Covid-19 dhe 30 post-Covid-19. Me oksigjeno-terapi janë 49 pacientë, kurse në Mjekimin Intensiv të Klinikës Infektive janë të shtrirë 4...

2.243 raste me COVID-19, shëruar 465, dy të vdekur

2.243 raste me COVID-19, shëruar 465, dy të vdekur

Instituti Kombëtar i Shëndetësisë së Kosovës përmes postimit në rrjetin social Facebook, ka publikuar rastet e të infektuarve me COVID-19, më 24.01.2022. Ministria e Shëndetësisë, sipas të dhënave nga Instituti Kombëtar i Shëndetësisë Publike të Kosovës, informon: Në...

ShSKUK: 158 pacientë në trajtim nga COVID-19

ShSKUK: 158 pacientë në trajtim nga COVID-19

Në kuadër të klinikave Covid-19 në QKUK, por edhe spitalet e përgjithshme, në trajtim mjekësor janë 158 pacientë, prej tyre 124 të konfirmuar me Covid-19 pozitivë. Me oksigjeno-terapi janë 50 pacientë, kurse në Mjekimin Intensiv të Klinikës Infektive janë 4 pacientë....

VIDEO

THELLESISHT