Build Skills with our trainings

Sign up now!

Mehaj ofron ndihmë në mbështetje të Shtabit Emergjent të tejkalimit të tragjedisë në Spitalin COVID në Tetovë

Sht 9, 2021

Ministri i Mbrojtjes, Armend Mehaj ka ofruar ndihmë në mbështetje të Shtabit Emergjent për menaxhimin dhe tejkalimin e tragjedisë në Spitalin COVID të Tetovës.

Mehaj në postimin e tij në Facebook ka ngushëlluar ministren e Mbrojtjes së Maqedonisë së Veriut, Ramila Shekerinska -Jankovska dhe kryetaren e Komunës së Tetovës, Teuta Arifin.

 

Me dhembje të madhe, shpirt e mendje me Tetovën!

 

Ministres së Mbrojtjes, Radmila Shekerinska – Jankovska dhe kryetares së Komunës së Tetovës, Teuta Arifit, përveç ngushllimeve më të thella, i kam ofruar të gjitha kapacitetet tona në mbështetje të Shtabit Emergjent, për menaxhimin dhe tejkalimin e tragjedisë në spitalin modular të Tetovës.

 

Familje të viktimave dhe të lënduarëve, në këto momente shumë të rënda, jemi me Ju!

 

PUBLIKIME

LAJME

THELLESISHT

DIALOG

Grantet e Prodhimit të Përmbajtjes II

Grantet e Prodhimit të Përmbajtjes II

Pesë aplikantë që paraqitën një aplikacion për “Grantet e Prodhimit të Përmbajtjes II”, Tv Tema, Internews, RTV Puls, Radio Gorazdevac dhe Besnik Krasniqi do të marrin mbështetje.

BARAZI

Womair: Informimi i grave dhe burrave për cilësinë e ajrit

Womair: Informimi i grave dhe burrave për cilësinë e ajrit

Më 19 nëntor, nga ora 10:00 deri në 12:00 në KosovaLive u mbajt ngjarja interaktive “Womair”, e cila kishte për qëllim informimin e djemve, vajzave, grave, burrave, çifteve dhe të gjithë të interesuarve, pa dallim, për mënyrat më efektive për përmirësimin e cilësisë së ajrit në hapësira të brendshme dhe të jashtme.

EDUKIM