Build Skills with our trainings

Sign up now!

Daut Haradinaj: Qytetarë shfrytëzoni të drejtën për votë dhe bëhuni pjesë e ndryshimit që të gjithë e dëshirojmë

Tet 17, 2021

Kandidati i AAK-së për kryetar të Prishtinës, Daut Haradinaj sot ka hedhur votën për zgjedhjet lokale.

Haradinaj në postimin e tij në Facebook ka thënë se sot është ditë feste për Kosovën dhe ka ftuar qytetarët që ta shfrytëzojnë të drejtën për votë dhe të bëhen pjesë e ndryshimit që të gjithë e dëshirojmë.

 

Sot është një ditë feste për Kosovën. Ftoj qytetarët që ta shfrytëzojnë të drejtën për votë dhe të bëhen pjesë e ndryshimit që të gjithë e dëshirojmë.

 

Falënderim i veçantë mediave dhe gjithë atyre që po japin kontribut që procesi i zgjedhjeve të shkojë mbarë.

 

Urime Kosovë, urime Prishtinë!

 

PUBLIKIME

LAJME

THELLESISHT

“C*kli m*nstrual”

“C*kli m*nstrual”

Aq shumë eufemizma. “Të kuqet”, “ato”, “tezet”. Më lehtë të vjen kur i mbështjellë pecetat higjienike me qese rrugës...

DIALOG

Grantet e Prodhimit të Përmbajtjes II

Grantet e Prodhimit të Përmbajtjes II

Pesë aplikantë që paraqitën një aplikacion për “Grantet e Prodhimit të Përmbajtjes II”, Tv Tema, Internews, RTV Puls, Radio Gorazdevac dhe Besnik Krasniqi do të marrin mbështetje.

BARAZI

Womair: Informimi i grave dhe burrave për cilësinë e ajrit

Womair: Informimi i grave dhe burrave për cilësinë e ajrit

Më 19 nëntor, nga ora 10:00 deri në 12:00 në KosovaLive u mbajt ngjarja interaktive “Womair”, e cila kishte për qëllim informimin e djemve, vajzave, grave, burrave, çifteve dhe të gjithë të interesuarve, pa dallim, për mënyrat më efektive për përmirësimin e cilësisë së ajrit në hapësira të brendshme dhe të jashtme.

EDUKIM