Build Skills with our trainings

Sign up now!

Vasfije Krasniqi- Goodman, në listën zgjedhore Kurti-Osmani

Jan 16, 2021

Në zgjedhjet e 14 shkurtit në listën Kurti- Osmani do të jetë edhe Vasfije Krasniqi-Goodman si kandidate për deputete.

Ajo do të kandidon për deputete në listën zgjedhore të Lëvizjes Vetëvendosje ku do ta ketë numrin 4.

Krasniqi –Goodman nuk ka qenë në asnjë parti, por ka vendosur të jetë në listë e njejtë me Kurtin dhe Osmanin.

PUBLIKIME

LAJME

THELLESISHT

DIALOG

Grantet e Prodhimit të Përmbajtjes II

Grantet e Prodhimit të Përmbajtjes II

Pesë aplikantë që paraqitën një aplikacion për “Grantet e Prodhimit të Përmbajtjes II”, Tv Tema, Internews, RTV Puls, Radio Gorazdevac dhe Besnik Krasniqi do të marrin mbështetje.

BARAZI

Womair: Informimi i grave dhe burrave për cilësinë e ajrit

Womair: Informimi i grave dhe burrave për cilësinë e ajrit

Më 19 nëntor, nga ora 10:00 deri në 12:00 në KosovaLive u mbajt ngjarja interaktive “Womair”, e cila kishte për qëllim informimin e djemve, vajzave, grave, burrave, çifteve dhe të gjithë të interesuarve, pa dallim, për mënyrat më efektive për përmirësimin e cilësisë së ajrit në hapësira të brendshme dhe të jashtme.

EDUKIM