Build Skills with our trainings

Sign up now!

Vdes profesor dr. Zejnullah Gruda

Mar 7, 2021

Ka vdekur profesori universitar i të Drejtës Ndërkombëtare, Zejnullah Gruda.

U.d. e presidentes Vjosa Osmani ka ngushëlluar familjen Gruda duke thënë se shembulli i tij e vepra që la pas do të jetojnë përgjithmonë.

Osmani ka ngushëlluar gjithë bashkëpunëtorët e brezave të shumtë të studentëve që patën nderin ta kenë profesor, thuhet në postimin e saj në Facebook.

 

Lamtumirë Profesor!
Sot iku edukuesi i shumë brezave, Prof.Dr.Zejnullah Gruda, por shembulli i tij e vepra që la pas do të jetojnë përgjithmonë.
Ngushëllime familjes Gruda si dhe të gjithë bashkëpunëtorëve e brezave të shumtë të studentëve që patën nderin ta kenë Profesor.

PUBLIKIME

LAJME

THELLESISHT

DIALOG

Grantet e Prodhimit të Përmbajtjes II

Grantet e Prodhimit të Përmbajtjes II

Pesë aplikantë që paraqitën një aplikacion për “Grantet e Prodhimit të Përmbajtjes II”, Tv Tema, Internews, RTV Puls, Radio Gorazdevac dhe Besnik Krasniqi do të marrin mbështetje.

BARAZI

Womair: Informimi i grave dhe burrave për cilësinë e ajrit

Womair: Informimi i grave dhe burrave për cilësinë e ajrit

Më 19 nëntor, nga ora 10:00 deri në 12:00 në KosovaLive u mbajt ngjarja interaktive “Womair”, e cila kishte për qëllim informimin e djemve, vajzave, grave, burrave, çifteve dhe të gjithë të interesuarve, pa dallim, për mënyrat më efektive për përmirësimin e cilësisë së ajrit në hapësira të brendshme dhe të jashtme.

EDUKIM