Build Skills with our trainings

Sign up now!

Arben Vitia: Sot flasin qytetarët dhe është e rëndësishme të zgjedhin atë që mendojnë

Tet 17, 2021

Kandidati i LVV për kryetar të Komunës së Prishtinës, Arben Vitia sot ka dalur bashkë me bashkëshorten për ta ushruar të drejtën e tij për të votuar.

Vitia në postimin e tij në Facebook ka ftuar edhe qyetetarët ta shfrytëzojnë të gjithë të drejtën e tyre të votimit. Sot flasin qytetarët dhe është e rëndësishme të zgjedhin atë që mendojnë, ka thënë Vitia.

 

Sot pasi votova, bashkë me Meritën në Qendrën e votimit “Ali Sokoli”.

 

Ju ftoj qe ta shfrytëzoni të gjithë të drejtën tuaj të votimit!

https://www.facebook.com/arben.vitia.3/videos/178106324480110/

 

PUBLIKIME

LAJME

THELLESISHT

“C*kli m*nstrual”

“C*kli m*nstrual”

Aq shumë eufemizma. “Të kuqet”, “ato”, “tezet”. Më lehtë të vjen kur i mbështjellë pecetat higjienike me qese rrugës...

DIALOG

Grantet e Prodhimit të Përmbajtjes II

Grantet e Prodhimit të Përmbajtjes II

Pesë aplikantë që paraqitën një aplikacion për “Grantet e Prodhimit të Përmbajtjes II”, Tv Tema, Internews, RTV Puls, Radio Gorazdevac dhe Besnik Krasniqi do të marrin mbështetje.

BARAZI

Womair: Informimi i grave dhe burrave për cilësinë e ajrit

Womair: Informimi i grave dhe burrave për cilësinë e ajrit

Më 19 nëntor, nga ora 10:00 deri në 12:00 në KosovaLive u mbajt ngjarja interaktive “Womair”, e cila kishte për qëllim informimin e djemve, vajzave, grave, burrave, çifteve dhe të gjithë të interesuarve, pa dallim, për mënyrat më efektive për përmirësimin e cilësisë së ajrit në hapësira të brendshme dhe të jashtme.

EDUKIM